Zhtml dir="rtl"> Zbody style="font-size: 10pt; font-family: Tahoma; text-align: justify; direction: rtl"> وب سایت فنجون|تفریحی سرگرمی فنجون [RB:Rozblog_Dynamic_Code]

وب سایت فنجون|تفریحی سرگرمی فنجون


دانلود موزیک ویدیو جدید شهرام صولتی به نام هانی

دانلود موزیک ویدئو شهرام صولتی به نام هانیدانلود موزیک ویدیو جدیدمانا به نام پروانگی

دانلود موزیک ویدئو جدید مانا به نام پروانگیدانلود اهنگ جدید 25 باند به نام از پیشم میری

25bandبازیگران برزیل جام جهانی عکس(سری دوم)

عکس هایی از بازیگران ایرانی در سفر به برزیل ۲۰۱۴خصوصیات آقا پسرها و دختر خانم ها ( طنز )

bia2tafrih.ir_2014-06-17_20-32-00


تماشاگران زن ديدار ايران و نيجريه / تصاوير

 هواداران ایران و نیجریهعکس های بازی ایران نیجریه

اولین دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در شهر کوریتیبا و ورزشگاه بایکسادا از ساعت ۲۳:۳۰ دوشنبه آغاز شد که تصاویری از نیمه اول این دیدار را در زیر مشاهده می‌کنید.

عکس های بازی ایران نیجریه

عکس های بازی ایران نیجریه

عکس های بازی ایران نیجریهزیبا ترین کاور ها برای پروفایل فیسبوک

زیبـاترین کاورهـا برای پروفـایل فیسبـوک  | خط خلاقتصاویری که داعش به آن افتخار می کند (18+)

گروهک تروریستی داعش امروز در صفحات اینترنتی خود تصاویری را منتشر کرد که دیدن آنها قلب هر بیننده ای را به درد می آورد. تکفیری ها با غرور نوشته اند؛ مجبورشان کردیم قبر خود را بکنند، تا ما خسته نشویم.

به گزارش آخرین نیوز، تکفیری های داعش، تروریست های مورد علاقه رژیم صهیونیستی و غرب، که در ایران نیز، برخی آنها را انقلابی و مخالفان دیکتاتوری می خوانند، امروز یکشنبه با افتخار تصاویری در تریبون هایشان در تویتر و فیسبوک منتشر کردند، که حتی برخی دوستان اینترنتی آنها نیز نسبت به آن اعلام انزجار کردند.

تروریست های داعش، پس از ورود به شهر و فارغ شدن از درگیری و غارت، در شهر رژه رفته و سپس در اولین فرصت، به قول خود به تصفیه اهالی می پردازند.

آنها جوانان و نوجوانان شهر را تنها به این جرم که چرا قبل از ورود آنها، سلاح به دست نگرفته و با دولت عراق نجنگیده اند به بهانه بازجویی و تحقیق برای شناسایی عوامل دولت، جمع آوری کرده و به بیرون از شهر منتقل می کنند.

سپس، در شرایطی که دست های برخی از آنها بسته است، آنها را به رگبار بسته و اعدام می کنند.

تکفیری ها در توضیح برخی تصاویر نیز، به مسئول رسانه ای خود گفته اند: مجبورشان می کنیم قبر خود را بکنند، تا ما خسته نشویم. گروه بعدی را هم روی همان ها اعدام می کنیم و اگر گودال پر شود، گروه بعدی را مجبور می کنیم روی اجساد گروه های قبلی خاک بریزند...گروه داعش به 18 کیلومتری ایران رسیدندتصاویر جام جهانی برزیل

 

 

تیم ملی فوتبال کشورمان این روزها تمرینات خود را در سائوپائولوی برزیل دنبال می‌کند.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی تیم ملی فوتبال کشورمان در روزهای باقیمانده تا آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در کمپ باشگاه کورینتیانس تمرینات خود را دنبال می‌کند تا برای دیدار با نیجریه آماده شود.

تصاویر آخرین تمرین تیم ملی در برزیل را در زیر می‌بینید:صفحات سایت
تنظیمات قالب
باز شدن لینک ها در نیو تب :
بکگراند سفارشی :
[RB:Rozblog_Js]